Karty – partnerský program

V rámci partnerského programu nabízí společnost TERMINAL OIL tankovací karty partnerské společnosti DFC. Karty DFC poskytují cenové zvýhodnění při úhradě za odběr pohonných hmot na čerpací stanici zařazené do tohoto programu a vybavené terminálem pro akceptaci této karty.

Pro zákazníky z řad běžné motoristické veřejnosti a majitelé přepravních společností tato karta představuje cestu k úspoře za odběr pohonných hmot. Cenové zvýhodnění se pohybuje oproti cenám zveřejňovaným na cenových ukazatelích či tankovacích stojanech v rozmezí 0,30 – 1,00 Kč a to v závislosti na druhu zvoleného programu a sjednaných podmínek pro akceptaci.

Pro zákazníky z řad majitelů a provozovatelů čerpacích stanic karta DFC ve spojitosti se systémem DFC nabízí čerpacím stanicím přístup k množství stávajících zákazníků systému, a to za velice výhodných podmínek. Lze konstatovat, že v porovnání s většinovým řešením konkurence jsou náklady na provoz systému poloviční. Terminály DFC navíc umožňují akceptovat zároveň bankovní karty, fleetové karty DKV, UTA a dobíjet kredit mobilních telefonů všech velkých operátorů.

Pro další informace využijte kontaktní informace na stránkách naší společnosti nebo se obráťte na obchodní zástupce společnosti DFC na telefonních číslech + 420 725 441 507 či + 420 724 754 216. Další informace týkající se tankovacích karet DFC naleznete na www.dfcard.cz/info/   nebo www.levnetankovani.cz .